Skład

Serdeczne podziękowania dla Tomasza Lubacha za zdjęcia profilowe członków zespołu. 😀

Radomska wokalistka o czterooktawowej skali głosu, posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe. Pierwsze kroki muzyczne stawiała ponad 15 lat temu. Uczestniczka wielu festiwali i projektów muzycznych. Cechuje ją spontaniczność i niespożyta energia okraszona mocnym rockowym wokalem. Wykonuje muzykę z pogranicza rocka, popu,  jazzu, rnb i muzyki rozrywkowej. Mówi o sobie ,,Nie jestem najlepsza ,ale kocham to co robię i wkładam w to całe serce”

 

Paweł (1989 r.) – jeden z założycieli – basista i wokalista, gra od roku 2003, prezentuje różne style gry na basie, ma szerokie zainteresowania muzyczne, gra również na akordeonie. Wspiera wokalnie Marcina, kontynuuje tradycje rodzinne, ponieważ jego tata i dziadek również grywali podczas imprez biesiadnych, między innymi na jego barkach spoczywa prowadzenie imprez i sprawy finansowe zespołu.

Sprzęt: gitara GMR 5- custom, końcówka mocy MARKBASS Little Mark 250, kolumna NoisyBox 212, mikrofon Audix f50s

 

Jarek (1985 r.) – gra na gitarze elektrycznej, był członkiem poprzedniego składu razem z Pawłem. Przygodę z muzyką zaczynał od gry na gitarze klasycznej w wieku 12 lat, uczęszczając do ogniska muzycznego w Szydłowcu. Lubi różne gatunki muzyczne dzięki czemu jest gitarzystą uniwersalnym, odgrywającym rolę gitary prowadzącej jak i solowej.

Sprzęt: gitary: Ibanez S 570b WH , Hagstrom Swede, LAG T100 DCE , sterownik midi G-Lab GSC4, Dunlop CryBaby 535q, Mooer Ocean Machine, Boss md-500 + efekty analogowe w kostkach, Head Hughes&Kettner Tubemeister Deluxe 40 + kolumna David Laboga PRO 112 V30

Marcin – wokalista, pianista, akordeonista, ukończył Uniwersytet Świętokrzyski im Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku dyrygowanie i prowadzenie zespołów muzycznych z tytułem mgr sztuki. Od 5 roku życia miał kontakt z muzyką gdyż już wtedy podjął naukę gry na akordeonie i pianinie. Kolejnym etapem była Szkoła Muzyczna I stopnia im Oskara Kolberga w Radomiu, Liceum Muzyczne, skończywszy na wyżej wymienionych studiach.Jego życie to muzyka, jest człowiekiem z masą pomysłów jak również dobrym humorem. Jego inspiracją jest muzyka Adama Sztaby, który wie ja zrobić coś z niczego…

Sprzęt: Workstation Kurzweil PC3x, mikrofon Neumann KMS 105ni, gitara Ibanez Rg350, multiefekt Line6 POD hd500

Piotrek (1983 r.) – perkusista, gra od 2001r., zdobywał doświadczenie sceniczne z zespołami tworzącymi muzykę rockową oraz sekcjami rytmicznymi grającymi z chórem muzykę chrześcijańską. Granie na instrumencie z przyjaciółmi zarówno coverów jak i swoich kompozycji, wielogodzinne spotkania na jamowaniu dające ogromną satysfakcję i szlifujące warsztat oraz tworzenie w zespole Cyjan to kolejna lekcja precyzji, wytrzymałości, time`u i groove`u. Muzyczne inspiracje to zespoły prezentujące różną stylistykę a wykonywanie utworów z zespołem Cyjan daje wspaniałe możliwości do rozwoju gry na zestawie perkusyjnym.

Sprzęt: perkusja dw pdp mx fusion klon, alchemy professional set 14,16,18,20, naciągi evans/Remo/Aquarian, mikrofon Prodipe, moduł perkusyjny Yamaha dtx 500 & triggery Yamaha.

Pozostały sprzęt:

  • Mikser: Allen & Heath ZED60-14FX
  • Mikser Yamaha MG16xu
  • kolumny 2x Alto Tx15
  • kolumny 2x mackie thump th 15A
  • System nagłośnienia Bose L1
  • Światło : REVO3
  • ADJ Tripar Led x 4szt.
  • gitarowy zestaw bezprzewodowy : AKG WMS40 mini dual Instrumental Set
  • 2 podwójne bezprzewodowe zestawy mikrofonowe

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca