O nas

        Początki zespołu sięgają 2004 roku, formacja ma za sobą wiele imprez, spośród których większość stanowią wesela. Po zmianach personalnych w zespole, zmianie uległa również nazwa. Pierwotnie wokalistką była Agnieszka Cygan „Agnes”, wokalistą i klawiszowcem – Sebastian, w ramach kolejnych przegrupowań przyłączył się Marcin – obecny klawiszowiec i wokalista, który jest w zespole od września 2013 r., natomiast Monika – wokalistka dołączyła do nas z początkiem roku 2015. Z końcem sezonu 2017 zakończyliśmy współpracę, zagraliśmy kilkadziesiąt imprez weselnych. Za wspólny, dobry czas dziękujemy. Od roku 2018 rozpoczęła współpracę z nami Karolina, z którą wspólne próby zarejestrowaliśmy w styczniu 2018, sukcesywnie będziemy dodawać kolejne filmy aby wszystkie osoby mające z nami zaplanowany sezon 2018 – 2019 mogły zapoznać się z nowym brzmieniem zespołu. Zapraszamy do zakładki skład, gdzie znajdziecie Państwo krótkie informacje na temat członków zespołu.

        Obecny skład zespołu to: Karolina, Paweł, Jarek, Marcin i Piotrek.

        Posiadamy własny sprzęt wysokiej klasy, który na bieżąco jest rozbudowywany o kolejne elementy, wpływające zarówno na zmysł słuchu jak i wzroku, chcemy tworzyć jak najwyższej jakości muzykę graną w 100% na żywo. Stawiamy na wszechstronność, tradycję w kwestii obrzędów związanych z weselem. Oferta obejmuje zarówno muzykę biesiadną przy akompaniamencie akordeonu werbla, tamburyna, gitary basowej i gitary akustycznej jak również żywej sekcji z akustyczną perkusją, nie używamy aranżacji i podkładów. Repertuar, do którego wprowadzamy wciąż nowe utwory trafi w każdy gust słuchacza. Chętnie podejmiemy współpracę z lokalami, gdzie istnieje zapotrzebowanie na muzykę na żywo. Zapewnimy również oprawę muzyczną i wizualną studniówek i imprez plenerowych. Jeśli zależy Państwu na uczciwie i solidnie zorganizowanej imprezie, bez podkładów i playbacku to zapraszamy do współpracy. Mamy nadzieję, że w ważnych dla Was chwilach radości możemy wpłynąć na emocje i zapisać się w Waszej pamięci jako zespół, który dał z siebie wszystko.

        Podobno „muzycy dzielą się na: muzyków i muzykantów. Muzykanci mogą być analfabetami lub wielkimi kompozytorami i muzykami, którzy grają muzykę dla muzyki, bo ja kochają”. Nie jesteśmy muzykami zawodowymi grającymi z „kwitów”, muzyka wypływa z nas taka, jaką nasiąkaliśmy dorastając i idąc za tą myślą chcemy być świetnymi muzykantami, którzy mają to szczęście, że kochają to, co robią.

        Jeśli cenicie sobie żywą muzykę zagraną na instrumentach to oferta zespołu Cyjan jest dla WAS, bo to, co usłyszycie jest zagrane naprawdę i jest wynikiem pracy włożonej przez zespół.

        Zespół CYJAN

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca